Pühajõe piirkonna jaanipidu MILJONÄRI JAANIÖÖ

Kas tahad saada ÜHEKS ÖÖKS MILJONÄRIKS?
Siis tule Sulbi jaanipeole! Sulbi tänavune jaanipidu kannab pealkirja MILJONÄRI JAANIÖÖ ja nii eksklusiivset, peent ja luksuslikku jaaniööd ei ole siinpool ekvaatorit mitte kunagi nähtud!!!
Juba Eesti vanasõnagi ütleb, et EGA RIKKUS POLE HÄBIASI! Otsi välja oma parimad hilbud: kõik Kutsi-Mutsi kotid, ehted, kübarad, valged ülikonnad, kilosed kuldketid, sigarid, taskukoerakesed jne jne ning löö end tõeliselt lille, et saabuda suurejooneliselt meie jaanipeole, kust ei puudu limusiinid, kullakangid, rahakirstud, peened napsud ning maailma parim bänd, kes laulis juba kolmkümmend aastat tagasi, et isa teine vend on MILJONÄR Alaskal!
Ainult üheks ööks annab Sulbi küla välja oma raha SULBI RAHHA, mille väikseim kupüür on 1 MILJON! Kuna jaanipeole pääsevad ainult MILJONÄRID, siis avame ka piisaval hulgal valuutavahetuspunkte, et teie kaasavõetud rahahulgad kiirelt ja mugavalt kohalikuks valuutaks vahetada! Ja kuna Sulbis armastatakse lapsi, siis on kõik kuni 16 a lapsed automaatselt miljonärid, millega kaasneb loomulikult ka priipääse meie MILJONÄRI jaaniööle. Ainult VIP-dele mõeldud kokteile jagab Inzu Rändbaar! Peenemaid suupisteid pakutakse kohvikus Gurmee!Rahvamängude asemel on võimalik end proovile panna hoopis peenematel aladel, nagu näiteks „Limusiini“ tõmbamine, kriket jne. Pane endale kalendrisse: 23.06 kell 20.00 HAKKAN MILJONÄRIKS! Kohtume Sulbis, MILJONÄRI JAANIÖÖL!!! NB!Et valuutavahetuses ei tekiks segadust, siis 1 miljoni kohalikku Sulbi Rahha saab valuutavahetusest kätte 5 euro eest - ja oledki MILJONÄR!

Ürituse kestvus: 23.06.2023 20:00

Piletihind: 5.00

Näita kaardil Võru maakond, Sulbi laululava

Event Pühajõe piirkonna jaanipidu MILJONÄRI JAANIÖÖ illustratsioon