Sulbi jaanituli MILJONÄRI JAANIÖÖ 2023

Kas tahad saada ÜHEKS ÖÖKS MILJONÄRIKS?

Siis tule Sulbi jaanitulele! Sulbi tänavune jaanipidu kannab pealkirja MILJONÄRI JAANIÖÖ ja nii eksklusiivset, peent ja luksuslikku jaaniööd ei ole siinpool ekvaatorit mitte kunagi nähtud!!!

Juba Eesti vanasõnagi ütleb, et EGA RIKKUS POLE HÄBIASI! Otsi välja oma parimad hilbud: kõik Kutsi-Mutsi kotid, ehted, kübarad, valged ülikonnad, kilosed kuldketid, sigarid, taskukoerakesed jne jne ning löö end tõeliselt lille, et saabuda suurejooneliselt meie jaanipeole, kust ei puudu limusiinid, kullakangid, rahakirstud, peened napsud ning maailma parim bänd, Ansambel PS Troika, kes laulis juba kolmkümmend aastat tagasi, et isa teine vend on MILJONÄR Alaskal!

Ainult üheks ööks annab Sulbi küla välja oma raha SULBI RAHHA, mille väikseim kupüür on 1 MILJON! Kuna jaanipeole pääsevad ainult MILJONÄRID, siis avame ka piisaval hulgal valuutavahetuspunkte, et teie kaasavõetud rahahulgad kiirelt ja mugavalt kohalikuks valuutaks vahetada! Ja kuna Sulbis armastatakse lapsi, siis on kõik kuni 16 a lapsed automaatselt miljonärid, millega kaasneb loomulikult ka priipääse meie MILJONÄRI jaaniööle.

- Ainult VIP-dele mõeldud kokteile jagab INZU Rändbaar!
- Peenemaid suupisteid pakutakse kohvikus GURMEE!
- Rahvamängude asemel on võimalik end proovile panna hoopis peenematel aladel, nagu näiteks „Limusiini“ tõmbamine, kriket jne.

NB! Et valuutavahetuses ei tekiks segadust, siis 1 miljoni kohalikku Sulbi Rahha saab valuutavahetusest kätte 5 euro eest - ja oledki MILJONÄR!


KOHT: Sulbi vabaõhulava
AEG: 23.06 kell 20:00 (väravad avatakse kell 19:00)
PILET: 5€ = 1miljon SR = PÄÄSE MILJONÄRI JAANIPEOLE!!! (kuni 16 a lapsed TASUTA)

Ürituse kestvus: 23.06.2023 20:00

Piletihind: 5.00

Näita kaardil Võru maakond, Sulbi küla, Sulbi laululava

Event Sulbi jaanituli MILJONÄRI JAANIÖÖ 2023 illustratsioon